10. 6. 2024 | Kategorija: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 10. do 16. junija 2024)

Na spletni strani župnije smo objavili vse informacije glede poletnega Oratorija, ki je namenjen otrokom, ki obiskujejo vrtec in osnovnošolskim otrokom. Oratorij izvajajo srednješolci animatorji z bogatim programom (igre, druženja, delavnice, pesem, molitev). Oratorij bo potekal od ponedeljka, 19. avgusta do petka, 23. avgusta. Na spletni strani župnije je prijavnica, ki jo izpolnite in oddate v pisarni župnije.


V četrtek obhajamo FATIMSKI SPOMIN. Ob 18. uri bo pred Najsvetejšim molitvena ura nato sveta maša.


Vsak petek je eno uro pred večerno sveto mašo priložnost za obhajanje svete spovedi, preprosto srečanje z duhovnikom ali pogovor.


Prihodnjo nedeljo obhajamo ENAJSTO NEDELJO MED LETOM.
Ob 8. uri maša v madžarskem jeziku in ob 10. uri v slovenskem jeziku. Ob 11.30 PROŠČENJE V KOTU.


Za več informacij glejte stran Oznanila.