10. 5. 2021 | Kategorija: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 10. do 16. maja 2021)

Vstopamo v drugi teden Marijinega meseca maja – ŠMARNIC. Vsak večer se nas preko dvesto mladih in odraslih povezuje na zoomu k šmarnicam. V šmarničnem branju spoznavamo, kdo in kaj so bili svetniki in da smo tudi mi lahko svetniki. Vabljeni tudi drugi k šmarnicam vsak večer ob 19.30 uri.


V četrtek bo štirideset dni od kar smo praznovali VELIKO NOČ. Ta dan je praznik JEZUSOVEGA VNEBOHODA. Slovesna sveta maša bo ob 18. uri in istočasno bo tudi prenos preko zooma. Na isti dan je tudi praznik Fatimske Matere Božje, ko smo običajno imeli procesijo z Marijinim kipom.


Zaradi šmarnic imamo v mesecu maju večerno sveto mašo ob 18. uri.  


Sobotna večerna maša je nedeljske in jo obhajamo ob 18. uri. Za obisk svete maše se je potrebno najkasneje dan prej prijaviti na telefonsko 041 670 199 – sms sporočil ali email prijav ne sprejemamo.


Prihodnjo nedeljo obhajamo SEDMO VELIKONOČNO NEDELJO.
Ob 8. uri maša v madžarskem jeziku in ob 10. uri maša v slovenskem jeziku.
Za obe sveti maši se je potrebno najkasneje dan prej prijaviti na telefonsko 041 670 199 – sms sporočil ali email prijav ne sprejemamo.


Za več informacij si oglejte stran Oznanila.