28. 11. 2022 | Kategorija: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 28. novembra do 4. decembra 2022)

Hétfőtől minden osztály számára kezdődik az órarend szerinti hittan.


December 9-én, pénteken adventi zarándoklatot szervezünk Budapestre. Az autóbuszok reggel 7 órakor indulnak a plébániatemplomtól, Budapesten a Gellért-hegyi sziklatemplomban lesz szentmise. Ezt követően az esti hazaindulásig szabadidőt biztosítunk az adventi vásár meglátogatására. Jelentkezni a plébániahivatalban lehet.


Advent minden szombatján vendég érkezik hozzánk. Advent második vasárnapján a karintiai Sele egyházénekesei látogatnak meg bennünket. Itt teljesít szolgálatot dr. David Kraner egykori lelkipásztori segítőnk is, aki vezeti az este 6 órai szentmisét. Mindenkit szeretettel várunk!


A jövő vasárnap ADVENT MÁSODIK VASÁRNAPJA
Reggel 8 órakor magyar, 10 órakor szlovén nyelvű szentmise.


Advent minden péntekén egy órával az esti szentmise előtt alkalom lesz Karácsonyi gyónásra.


Za več informacij glejte stran Oznanila.