Oznanila: MAŠNI NAMENI

BOGUMIL,
škof
19.00 LENDAVA: zadušnice
+Škvorc Zlatko; darujejo mama in hčerke
11. junij
BARNABA,
apostol
+Hajós Marija; darujejo mož in otroka
+Koren Jožef; daruje botrina Žalig

+Žižek Marta; daruje Vida Franc z družino

11.30 KOT PROŠČENJE

DESETA NEDELJA MED LETOM

Za nami je veroučno leto 2023/2024. Vsem veroučencem smo razdelili sad njihovega dela – VEROUČNO SPRIČEVALO. Za nami je slovesnost prve svete spovedi in prvega svetega obhajila. Prav tako je za nami slovesnost svete birme. Vse, ki pomagate v župniji pri vzgoji mladih – to ste veroučiteljice, animatorji in organist – se vam iz srca zahvaljujem za vaše pričevanje in pomoč. Vsem družinam veroučencev želimo blagoslovljene počitniške dneve in varno vrnitev.

Na spletni strani župnije smo objavili vse informacije glede poletnega Oratorija, ki je namenjen otrokom, ki obiskujejo vrtec in osnovnošolskim otrokom. Oratorij izvajajo srednješolci animatorji z bogatim programom (igre, druženja, delavnice, pesem, molitev). Oratorij bo potekal od ponedeljka, 19. avgusta do petka, 23. avgusta. Na spletni strani župnije je prijavnica, ki jo izpolnite in oddate v pisarni župnije.

V četrtek obhajamo FATIMSKI SPOMIN. Ob 18. uri bo pred Najsvetejšim molitvena ura nato sveta maša.

Vsak petek je eno uro pred večerno sveto mašo priložnost za obhajanje svete spovedi, preprosto srečanje z duhovnikom ali pogovor.

Prihodnjo nedeljo obhajamo ENAJSTO NEDELJO MED LETOM.
Ob 8. uri maša v madžarskem jeziku in ob 10. uri v slovenskem jeziku. Ob 11.30 PROŠČENJE V KOTU.

V minulem tednu smo se na novem pokopališču v Lendavi poslovili od ZLATKOTA ŠKOVORC – zanj so darovali eno sveto mašo. Naj dobri Bog podari našim dragim rajnim večni mir in pokoj. In večna Luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.