25. 5. 2018 | Kategorija: Brez kategorije

OBVESTILO: Šmarnični izlet odpade

Z žalostjo sporočam, da letos nagradni šmarnični izlet odpade.

V mesecu novembru lanskega leta smo izdali Župnijski pastoralni koledar, kjer smo s člani Župnijskega pastoralnega sveta določili pastoralne aktivnosti. Tako smo izbrali drugi junij za dan nagradnega izleta. Z vseh strani so posamezniki ugovarjali temu datumu zaradi drugih dejavnosti.

Z župnijskim svetom smo na zadnji seji spremenili datum izleta na 16. junij, da bi tako omogočili čim več otrokom udeležbo. Po nekaj dnevih se je pokazalo, da ta datum ni dober za druge – tudi starše, ki so si uredili v službi prosti dan.

Po tehtnem premisleku in vsem kaosu je najbolje za vse, da letos odpovemo izlet v korist vseh, da ne bodo nekateri prikrajšani. Ta šola nas je naučila, da se bomo v bodoče držali Župnijskega pastoralnega koledarja, ki jasno govori, kdaj se kaj v župniji dogaja.

Vi sami pa se odločate, čemu boste v svojem življenju dajali prednost.

Župnik Martin Dolamič-Konrad