Oznanila: MAŠNI NAMENI

3. december
FRANČIŠEK KSAVER,
redovnik
DUHOVNIK MAŠUJE BREZ LJUDI: :
+Kovač Helena, zadušnica – daruje sin Zlatko
+Pahor Marija – daruje vnuk Sašo z družino
+Rituper Rozalia

4. december
JANEZ DAMAŠČAN,
duhovnik
DUHOVNIK MAŠUJE BREZ LJUDI: :
+Marija Horvat, zadušnica – daruje hči Žužana
+Edita in Franc Farič – daruje hčerka Barbara
-v zahvalo in zdravje – daruje družina Bernad

5. december
SABA,
opat
DUHOVNIK MAŠUJE SAM BREZ LJUDI:
+Cecilija Nagy, zadušnica – darujeta sinova
+Franc Koren – daruje žena Marija
+Jožef Kolenko

6. december

DRUGA ADVENTNA NEDELJA

Maša DRUGE ADVENTNE NEDELJE
ob 10. uri v živo iz župnijske cerkve preko ZOOMa
+Gomzi Marija-Viktoria
+Stjepan Elizabeta in +starše Srša
+Jelena Šajt

PRVA ADVENTNA NEDELJA

Za nami je praznik župnijske zavetnice svete Katarine Aleksandrijske. Ob 18. uri smo preko Zooma v živo prenašali sveto mašo. Bilo je ganljivo saj smo po dolgem času obnove pričeli v župnijski cerkvi redne svete maše. Cerkev je vsak dan odprta tako, da lahko pridete vanjo molit in si ogledat nazaj vgrajena oltarja, ki smo ju restavrirali.

Za nami je teden Karitas. V sredo smo si lahko na televiziji ogledali že tradicionalni koncert Klic dobrote. Vrhunec tedna Karitas je današnja nedelja, ki je posvečena Karitas. Rad bi se ob današnjem dnevu zahvalil vsem sodelavcem župnijske Karitas predvsem voditeljici gospe Evi Klar Križanič za vso požrtvovalnost in srčno predanost. Hvala tudi vam vsem, ki v podpirate Karitas akcije, da lahko v naši župniji pomagamo revežem med nami.

Od jutri bomo vsak dan adventa imeli ob 18. uri ZOOMadvent. Skupaj z Marijo in Jožefom bomo potovali v Betlehem. Vabljeni k tej duhovni pripravi na Božič – rojstni dan Jezusa Kristusa.

Maša DRUGE ADVENTNE NEDELJE bo v živo ob 10. uri preko ZOOMa.

Pisarna župnije je vsak torek in petek odprta le za najnujnejše zadeve.

Minuli teden smo se v Lendavi poslovili od pokojne Miholič Estere – zanjo so darovali pet svetih maš; v Lakošu smo se poslovili od Paller Marije – zanjo so darovali dvanajst svetih maš; v Dolgi vasi smo se poslovili od Kovač Helene – zanjo so darovali dve sveti maši; v Lendavi smo se poslovili od Tóth Gabrielle – zanjo so darovali tri svete maše; v Čentibi smo se poslovili od Vida Ladislava; v Petišovcih smo se poslovili od Sőke Franca – zanj so darovali osem svetih maš; v Lendavi smo se poslovili od Pandur Margarete – zanjo so darovali pet svetih maš; prav tako smo se v Lendavi poslovili od Štefana Kulčarja – zanj so darovali štirinajst svetih maš in od Nagy Cecilije – zanjo so darovali devet svetih maš. Gospod daj našim rajnim mir in pokoj in večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.