11. 4. 2015 | Kategorija: Brez kategorije

Župnijsko romanje v IZRAEL, v Sveto deželo (19. – 26. aprila 2016)

izrael_romanje_2016_grafikaŽupnija Lendava in Aritours vas vabita na romanje

I Z R A E L, Sveta dežela

Sonce zjutraj najprej obsije cerkve, mošeje in sinagoge, nato se svetloba razlije
po rodovitnih poljih in puščavah, po vsej pokrajini, na katero je že Mojzes gledal kot
na obljubljeno deželo.

Obiskati Sveto deželo je želja vsakega kristjana. Izraelske svetopisemske zgodbe segajo daleč nazaj v čas Kanaancev, Filistejcev in drugih ljudstev, ki so poselili Palestino.

Na naši poti po Sveti deželi obiščemo Jeruzalem, mesto kralja Davida, ki ga je pred 3000 leti povzdignil v prestolnico Izraela. Vidimo Tempeljsko ploščad, na kateri je kralj Salomon pozidal največji judovski tempelj in Zid žalovanja, ob katerem Judje objokujejo tragično usodo svojega ljudstva.

Sledimo Jezusovi življenjski poti od rojstva v Betlehemu, odraščanja in poučevanja ob Galilejskem morju do njegovega križevega pota, smrti in vstajenja v Jeruzalemu.

izrael_romanje_2016_spletZa podrobnosti in obširen opis si
oglejte prilogo v pdf obliki:
Romanje v Izrael v letu 2016 (PDF, 419 KB)

CENA:
1.090 EUR (40 oseb),
1.190 EUR (30 oseb)

Dokument potreben za potovanje je potni list.

Vse vstopnine, letališke in varnostne pristojbine vključene v ceno!

Prijave se zbirajo na župnišču do zasedbe prostih mest.

POPUST V VREDNOSTI 100 EUR na zgodnjo prijavo!