10. 3. 2023 | Kategorija: ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

SLAVLJENJE v postnem času 2023

Sobota, 25. marec 2023 ob 17. uri župnijska cerkev v Lendavi

SLAVLJENJE
Z DUHOVNO-RITMIČNO GLASBENO SKUPINO

Slavilna molitev je prva molitev Svetega pisma, pred zahvalno in prosilno.

Gospoda slavimo z vsem svojim bitjem, ker smo celovita bitja in ker tako naroča Sveto pismo.

Sveti Avguštin, ki je še posebej spodbujal dvigovanje rok, pravi, da so nebesa eno samo ljubezensko slavljenje Boga, da pa se moramo na to pripravljati in “vaditi” že na zemlji, saj je slavilna molitev predokus nebes.

K SLAVLJENJU
vabljene družine, dedki/babice, birmanci, botri, prvoobhajanci, ranjeni, bolni …


Sobota, 1. april 2023 ob 18. uri v župnijski cerkvi v Lendavi

MOLITEV ZA OZDRAVLJENJE NOTRANJIH RAN Z MAGISTROM TEOLOGIJE – BOŠTJAN HARI

Molitev Notranje ozdravljenje je namenjena vsem, ki v sebi nosijo boleče spomine, strahove, zaskrbljenosti, krivdo, zlomljene odnose, čustvene rane in bremena, ujetost v razne negativne misli …, in si želijo stopiti na pot ozdravljanja, duhovnega in čustvenega ozdravljenja.

V Gospodu Jezusu Kristusu je moč, rešitev in ozdravljenje. Da bi to izkušali, doživljali, pa moramo sodelovati z Njim. Jezus v hebrejščini pomeni »Bog, ki rešuje, odrešuje, ozdravlja, osvobaja, odkupuje«. On lahko stopi v tiste dele naše notranjosti, kamor ne more seči nobena druga oseba, nobeno zdravilo, nič na tem svetu, in ozdravi, kar je potrebno ozdravljenja. 

Gospod Jezus Kristus je človekov celostni zdravnik. Z vsakim izmed nas se želi srečati v naših bremenih in bolečinah ter vstopiti vanje, da bi jih ozdravljal. 

Med mašo za NOTRANJE OZDRAVLJENJE bo spregovoril karizmatik Boštjan Hari.

Po nagovoru bo za vse, ki bodo želeli MOLITEV NAD POSAMEZNIKOM S POLAGANJEM ROK.