19. 12. 2020 | Kategorija: ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

Razdeljevanje BETLEHEMSKE LUČI

V četrtek, 24. decembra
med 16. in 19. uro v cerkvi razdeljevanje
BETLEHEMSKE LUČI

Ponesite plamenček na svoje domove, sosedom, ostarelim, na grobove…

SVETI VEČER

Od 16. do 19. ure bo mogoče obiskati cerkev. Ves ta čas bodo sodelavke župnijske Karitas razdeljevale BETLEHEMSKO LUČ, ki je tudi letos pripotovala k nam v Lendavo iz kraja Jezusovega rojstva – BETLEHEMA.

Prav je, da ta plamenček ponesete na svoje domove, sosedom, ostarelim, na grobove… Naj Jezus, ki med nas prihaja kot LUČ, ki sveti v temi, v teh težkih in posebnih časih s svojim plamenčkom razsvetljuje naša stanovanja, odnose, strahove, negotovosti.

Prav tako si v cerkvi vzemite blagoslovljeno vodo s katero na sveti večer ali božični dan blagoslovite svoja stanovanja in sebe.