4. 5. 2020 | Kategorija: Brez kategorije

Od ponedeljka naprej možnost obiska svetih maš!

Od ponedeljka naprej se verniki lahko zopet udeležujete svetih maš.

Prosim vas, da se držite spodnjih navodil:

Da ne bi bilo ob nedeljah preveč gneče v cerkvi, saj moramo upoštevati varnostno razdaljo – najmanj 1,5 metra – vas vabim, da nedeljsko mašo nadoknadite z obiskom ene od maš med tednom. Maše so vsak večer ob 19. uri.

V času epidemije bomo od prihodnje nedelje imeli nedeljske maše ob 8. uri v madžarskem jeziku, ki se bo istočasno prenašala preko župnijske spletne strani. Ob 10. uri bo maša v slovenskem jeziku in se bo prav tako prenašala v živo preko župnijske spletne strani. Prav tako bo vsako soboto maša ob 18. uri za družine in veroučence.

Vsak, ki se udeleži svete maše je dolžan uporabljati masko ves čas svete maše. Preden se bo vstopilo v cerkev je obvezno razkužiti roke – za to bodo poskrbeli župnijski sodelavci. Starejšim obisk svetih maš odsvetujemo – spremljajte nas preko video prenosa, kot do zdaj.

Dodatne podrobnosti:
https://katoliska-cerkev.si/navodila-slovenskih-skofov-za-vzpostavitev-javnega-bogosluzja-v-slovenskih-cerkvah-v-casu-epidemije-covid-19