FOTOGALERIJA: Praznik svete Katarine Aleksandrijske v Lendavi 2023

Fotografije: Praznik svete Katarine Aleksandrijske v Lendavi
Datum: 25. november 2023

Za našo župnijo je bila ta sobota praznik župnijske zavetnice SVETE KATARINE ALEKSANDRIJSKE.

Ob 9. uri smo v župnijski cerkvi v Lendavi imeli slovesno sveto mašo v slovenskem jeziku, ki jo je daroval župnik iz Mirna, gospod Robert Ušaj, ki je bil letos z našo župnijo na romanju v Egipt – na grob svete Katarine. Med mašo so sodelovali veroučenci. Prisotna je bila tudi evangeličanska duhovnica, gospa Judit Andrejek, ki službuje v Lendavi, saj smo se evangeličanom zahvalili za to, da smo v času obnove lahko več kot dva meseca darovali svete maše v evangeličanski cerkvi.

Ob 10.30 uri je bila slovesna sveta maša v madžarskem jeziku, ki jo je daroval župnik iz Letenja, gospod Aigner Géza.

Med odprtimi slikami se lahko premikate tudi s pomočjo tipk na tipkovnici (leva in desna puščica)

Sveta maša ob 10.30: