4. 3. 2022 | Kategorija: ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

#deliJezusa – Post 2022: Nikoli sam

Kristus vabi, da vzameš vsak dan svoj križ in hodiš za njim. Ob tem pa ti obljublja, da ne boš nikoli sam. Kajti kot kristjan nisi in ne boš NIKOLI SAM. Tvoj Oče, ki je v nebesih, ti preko stvarstva, ljudi in dogodkov vedno zagotavlja svojo skrivnostno prisotnost tako v veselju kot trpljenju. Vabljen, da se z nami podaš na to šesttedensko pot skozi post.

Prisluhni pričevanjem ob ponedeljkih in sredah, ob petkih pa premišljevanju križevega pota pred Najsvetejšim,v katerem nam Jezus zagotavlja svojo prisotnost. Namen pričevanj in molitev je, da te opogumljajo pri nošenju tvojega križa in da se zaveš, da dejansko nisi nikoli sam. S postno akcijo pričnemo v ponedeljek, 7. 3. 2022. 

Spremljaj nas in deli Jezusa z drugimi tudi ti!

Akcijo lahko spremljaš na spletni strani, Facebooku, Instagramu, Twitterju, Exodus TV, YouTube

#deliJezusa je projekt, katerega glavni namen je prek sodobnih medijev spodbuditi kristjane, da bi s pričevanjem svoje vere prebujali vero v drugih. Kot že več let zapored tudi tokrat avtorji pripravljajo postno akcijo, ki letos nosi naslov Nikoli sam.