NOVICE, DOGODKI IN OBVESTILA

28. 06. 2015
Kategorija prispevka: NOVICE IN DOGODKI

OZNANILA: Pregled dogodkov v prihajajočem tednu (od 29. junija do 5. julija 2015)

V ponedeljek obhajamo god dveh velikih apostolov svetega Petra in Pavla.
Dopoldan je na Hotizi proščenje, saj je tamkajšnja cerkev posvečena Petru in Pavlu. V Lendavi je maša zjutraj ob 8. uri in ob 9. uri.
Popoldan bo v murskosoboški stolnici škof posvetil v mašnika enega kandidata. Tako naša škofija letos dobiva samo enega novomašnika.
Na praznik apostolov Petra in Pavla se duhovniki spominjamo svojega dne posvečenja. Vsem, ki molite za nas duhovnike, hvala.

V četrtek obhajamo ČETRTEK PRED PRVIM PETKOM, ko molimo za nove duhovne in redovne poklice. Ob 18. uri se pričenja pred Najsvetejšim molitvena ura in ob 19. uri sveta maša.

V četrtek je ob 17. uri v Dolini srečanje s svetom vernikov.
V četrtek je ob 20. uri v Čentibi srečanje s svetom vernikov.

V petek obhajamo PRVI PETEK, ko prosimo Srce Jezusovo, da bi tudi moje srce bilo podobno Jezusovemu. Ob 8. uri maša v Dolini, ob 9.30 uri maša v Domu starejših. Ob 18. uri bo v Lendavi izpostavitev Najsvetejšega in češčenje. Ves čas bo priložnost za sveto spoved ali duhovni pogovor. Ob 19. uri sveta maša.

V petek ob 20. uri bo srečanje s svetom vernikov v Petišovcih.

Prihodnjo nedeljo obhajamo god slovanskih apostolov SVETEGA CIRILA IN METODA – zavetnika Evrope
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11.00 uri proščenje v Trimlinih. Ob 12.00 maša ob vaškem prazniku na Pincah.

Dan prej, v soboto, nedeljske maše po vaseh. Ob 17. uri v Gaberju, 18. uri v Petišovcih in ob 19. uri v Lendavi.

V soboto 11. julija organiziramo enodnevno romanje v Pannonhalmo in Bodajk. Odhod avtobusa bo zjutraj ob 5. uri izpred župnijske cerkve. Uro prej bo avtobus pobiral vernike po vaseh. Cena avtobusnega prevoza in vstopnine v Pannonhalmi je 25€. Prijavite se v pisarni župnije.

Za več informacij si oglejte podstran Oznanila.

» Arhiv novic, dogodkov in obvestil