Életünk során mi emberek erős, de egyben törékeny kötelékeket szövünk.
Novemberben minden pénteken szentmisét fogunk ünnepelni mindazokért, akiket ismertünk és közel álltunk hozzájuk, vagy akik megbántottak minket, és akik nyomot hagytak a szívünkben, akár szép, akár nehéz, fájdalmas pillanatokban.
A mappa a MEGEMLÉKEZÉS céljával alkalmat ad arra, hogy imával kérjünk békét és nyugalmat az elhunytak lelkére.
A lapra felírjuk az elhunytak nevét és vezetéknevét, és a lapot a nevekkel együtt a szentmise előtt a keresztúti oltár kosarába helyezzük. A szentmisén felolvassuk az összes általad ajánlott nevet, és imádkozunk értük.
Translated with DeepL.com (free version)




