22. 1. 2017 | Kategorija: ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

Videoposnetki božičnega koncerta 2016 na Youtube

Dragi obiskovalci spletne strani, dragi verniki!

Z veseljem vas obveščamo, da smo ponovno aktivirali župnijski Youtube račun, kamor bomo postopoma nalagali posnetke različnih dogodkov, ki prikazuje versko življenje v naši župniji.

Za začetek bomo naložili posnetke božičnega koncerta preteklega leta. Nekaj izmed teh je že sedaj dostopno na župnijskem kanalu na Youtube. Avtor posnetkov je Teodor Žalik.

Vabljeni v ogledu.

V kolikor imate tudi sami kakšen posnetek, narejen v preteklosti in bi jih želeli deliti z nami, vas vljudno prosimo, da nam posredujete krajši filmček (do maks. 10 minut, minimalna ločljivost 480p) in bomo naložili na kanal.

Posnetke lahko pošljete preko wetransfer, dropbox, GoogleDrive ipd. delitvenih spletni servisov na naslov zupnija.lendava@gmail.com ali povezavo posredujete župniku g. Martinu Dolamiču-Konradu.