Oznanila (5. maj 2019)

11. maj
MAMERT,
škof
10.00 DOM STAREJŠIH – PROŠČENJE:
+Rozalija Duh

16.30 PETIŠOVCI (SLO/HU):
+iz družin Győfi in Gerenčer

+Halász Mária in Horvat Marija

12. maj

ČETRTA
VELIKONOČNA

nedelja dobrega pastirja

8.00 LENDAVA (HU): +Varga Katalin

9.00 LENDAVA (SLO): +za župljane

10.00 LENDAVA (HU): +Kocet és Bedő szülőkért

11.00 GABERJE (SLO/HU): +Varga Katalin

TRETJA VELIKONOČNA NEDELJA

Danes obhajamo TRETJO VELIKONOČNO NEDELJO.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri PROŠČENJE NA PINCAH, kjer bo blagoslov novega oltarja in ambona ter restavriranega vaškega križa.

V ponedeljek začenjamo šmarnice. Šmarnice bodo ves mesec maj potekale na Kapci, Gaberju, Petišovcih, Pincah, Čentibi, Lendavi in Mostju. Prvi dan se bomo dobili na vseh teh krajih ob 18.30 uri.
Vsak petek v mesecu maju bomo imeli v župnijski cerkvi ob 18.30 uri izpostavitev Najsvetejšega in petje Marijinih litanij. Vabljeni ob petkih k šmarnični pobožnosti. Tisti, ki si zna vzeti čas za Boga, mu Gospod to tudi obilno v življenju vrača z blagoslovi.

V ponedeljek imamo s člani Župnijskega pastoralnega sveta sejo. Člani so prejeli vabila.

V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje Biblične skupine. Biblična skupina je namenjena za vse tiste, ki bi radi svoj odnos z Bogom poglobili in iz tradicionalnega pogleda na vero prišli do osebnega odnosa z Vstalim Jezusom. Pridi, Gospod vabi tudi tebe, da hodiš za njim.

V soboto bo od 8.00 pa do 11.30 ure v dvorani župnije potekalo zbiranje letnega prispevka – kartz. V nedeljo pa se letni prispevek zbira po vaseh med 14.00 in 16.00 uro. Dar, ki ga letno podarite Župniji se uporabi za vzdrževanje župnijskega življenja.

V soboto bo ob 10. uri v Domu starejših v Lendavi PROŠČENJE saj je tamkajšnja kapela posvečena Jezusu – dobremu pastirju.

V soboto popoldan ob 16.30 uri nedeljska maša v Petišovcih in ob 18. uri v Lendavi za družine in veroučence.

Prihodnjo nedeljo obhajamo ČETRTO VELIKONOČNO NEDELJO – NEDELJA JEZUSA, DOBREGA PASTIRJA.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri v Gaberju.