Oznanila (17. marec 2019)

od 17. do 24. marca 2019

22. marec
LEA,
spokornica
17.00 KRIŽEV POT, SPOVEDOVANJE, MAŠA:
+Bojan Brodar
+Martin Pucko
23. marec
REBEKA,
redovnica
16.30 PETIŠOVCI: +Vida Feri, obl.

-za zdravje Marije Posedel
+Šandor Šarika, obl.

24. marec

TRETJA POSTNA NEDELJA

8.00 LENDAVA (HU): +Jaklin János in Rozalija

9.00 LENDAVA (SLO):
+Baša Jožef, Rozalija in hčerka Sabina

10.00 LENDAVA (HU): +Kelenc József

11.00 GABERJE (SLO/HU): +iz družine Gjuran

DRUGA POSTNA NEDELJA

Danes obhajamo DRUGO POSTNO NEDELJO.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri maša v Gaberju. Danes popoldan je na Hotizi za našo dekanijo Lendava križev pot Danijela Halasa. Prične se ob 15.30 uri. Vabljeni.

V torek obhajamo god svetega Jožefa. Slovesna maša bo v Lendavi zvečer ob 18. uri. Ta dan je posvečem očetom zato se bomo pri maši posebej spomnili in molili za očete.

V sredo je maša ob 8. uri na Pincah in ob ob 9.30 uri v Domu starejših.

V četrtek bo po večerni maši srečanje Biblične skupine. V postnem času imam, pri srečanjih Biblične skupine, predavanja o pomenu posta. Vabljni na ta srečanja, kjer se versko izobražujemo in spoznavamo z bogastvom Božje Besede.

V petek vabljeni k molitvi križevega pota, ki bo ob 17. uri. Tokrat ga bodo pripravile ministrantke in ministranti naše župnije. Med križevim potom je priložnost za obhajanje svete spovedi. Po križevem potu sveta maša.

V soboto bo ob 14. uri priprava staršev in botrov na krst njihovih otrok. Vsi, ki načrtujejo v prihodnjih tednih krstiti svoje otroke vabljeni na to srečanje, ki bo v župnijskem domu.

V soboto imamo popoldan nedeljske maše. Ob 16.30 v Petišovcih in ob 18. uri v Lendavi maša za družine in veroučence. Ta večerna maša bo posvečena našim staršem saj bomo obhajali v tem tednu dan staršev in potem še dan mam. Veroučenci pripravljajo staršem lep program. Očetje, mame – pridite.

Prihodnjo nedeljo obhajamo TRETJO POSTNO NEDELJO.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri maša v Gaberju. Ob 12. uri bo na Kapci blagoslov Marijine podobe v zahvalo za življenje. Vabljeni.