29. 6. 2014 | Kategorija: ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

ORATORIJ LENDAVA 2014

oratorij_vabiloDragi otroci in mladi!

Pred nami so počitnice.

Vabljeni, da se skupaj podamo na pot apostola Petra. Peter je bil eden izmed Jezusovih najtesnejših prijateljev. Gre za preprostega ribiča, ki je na Jezusovo besedo postal ribič ljudi.

Ker je postal trden v veri in močan v ljubezni, mu Jezus zaupa vodenje Cerkve. Zato postane prvi papež.

Peter se je zavedal tudi svojih slabosti. Ni se zapiral vase, temveč je v odprtosti sprejemal  nasvete in opomine svojega učitelja in prijatelja Jezusa. To ga je izoblikovalo v trdno osebnost, na katero se je lahko Jezus zanesel.

Tudi mi si želimo,  da bi se lahko zanesli na svoje prijatelje in da bi se lahko tudi naši prijatelji zanesli na nas. Oratorijska zgodba nas bo poučila, kako lahko to dosežemo.

Zato lepo vabljeni, da skupaj preživimo bogat in zanimiv oratorijski teden, ki bo od 18. avgusta do 22. avgusta 2014 v Lendavi.

Pridi, pričakujemo te!!!

Animatorji in župnik

Za dodatne informacije si prenesite spodnjo datoteko.

PRIJAVNI LIST IN INFORMACIJE:
PRIJAVNICA-ZA-ORATORIJ-2014 (pdf, 181 KB)