9. 3. 2020
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 9. do 15. marca 2020)

V ponedeljek vabim vse župnijske sodelavce, da se zberemo pol ure pred večerno mašo v cerkvi ob Medjugorski Mariji k molitvi in daritvi svete maše.

V torek vabim veroučence, prvoobhajance, birmance, botre, starše, animatorje k večerni maši in molitvi ob Medjugorski Mariji.

V sredo bomo imeli mašo ob 8. uri v župnijski cerkvi h kateri vabim vse romarje v Medjugorje, da se zberejo ob Marijinem kipu k molitvi in daritvi svete maše.

V četrtek imamo po večerni maši sejo z člani sveta vernikov iz vasi. Člani so prejeli vabila.

V petek bomo ob 17. uri molili premišljevanje Jezusovega trpljenja – Križev pot, ki ga pripravljajo člani skupine Bona Fide. Po križevem potu bo sveta maša, ki jo bo daroval župnik iz Őriszentpétra Köbli Támas. Med mašo bo spregovoril o pomenu odpuščanja. Že med križevim potom bo na razpolago za sveto spoved.

V soboto je nedeljska maša ob 18. uri v Lendavi za družine in veroučenece.

Prihodnjo nedeljo obhajamo TRETJO POSTNO NEDELJO.
Maše v postnem času samo v župnijski cerkvi v Lendavi ob 8., 9. in ob 10. uri.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.