19. 8. 2019
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 19. do 25. avgusta 2019)

V ponedeljek obhajamo praznik svetega Štefana, prvega kralja Madžarske. Ob 17. uri bo pred cerkvijo proslava in ob 18. uri slovesna sveta maša, ki jo bo daroval Sombatelski škof dr. János Székely.

V sredo je ob 9.30 uri v Domu starejših sveta maša.

V soboto popoldan imamo nedeljsko mašo v Gaberju ob 18.30 uri.

Prihodnjo nedeljo obhajamo ENAINDVAJSETO NEDELJO MED LETOM.

Za našo župnijo je praznik saj obhajamo SREBRNI JUBILEJ IZGRADNJE PETIŠOVSKE CERKVE.
Zato prihodnjo nedeljo dopoldan v Lendavi NI SVETIH MAŠ ampak je ob 11. uri slovesna sveta maša v Petišovcih in jo bo daroval upokojeni celjski škof dr. Stanislav Lipovšek, ki je pred 25-timi leti blagoslovil temeljni kamen za izgradnjo cerkve. Ta dan bo po župniji vozil avtobus za vse tiste, ki nimajo prevoza. Ob 9. uri bo pričel pobirati v Kotu in nadaljuje pot na Kapco, Gaberje znotraj vasi in ob glavni cesti, Gornji in Dolnji Lakoš, Mostje, Dolga vas, Lendavska cerkev, Lendava Tuš, Čentiba, Dolina, Pince in Petišovci.
Po maši bo druženje in pogostitev. Vabljeni.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.