18. 2. 2019
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 18. do 24. februarja 2019)

Našim veroučencem so se pričele zimske počitnice. Tako tudi ta teden ne bo verouka. Bomo pa imeli v času zimskih počitnic v ponedeljek celodnevno srečanje župnijske gledališke skupine Fortuna in v torek celodnevno srečanje ministrantov.

V ponedeljek bomo imeli večerno mašo ob 17. uri saj ste lepo vabljeni, da po večerni maši pridete v Center Banfy, kjer bo predstavitev knjige pesnice Judit Csuka-Zágorec z naslovom Enigma. Njene pesmi je v slovenščino prevedel častitljivi škof dr. Jožef Smej. Prevod je nastal iz lepega pristnega prijateljskega odnosta med pesnico Judko in škofom Jožefom. V veselje mi je to lepo sodelovanje in da je Župnija Lendava lahko podprla izdajo Pesniške zbirke. Knjigo lahko kupite jutri na predstavitvi ali v zakristiji.

V sredo bo ob 8. uri maša na Pincah in ob 9.30 uri v Domu starejših sveta maša.

Prihodnjo nedeljo obhajamo SEDMO NEDELJO MED LETOM.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri maša v Gaberju.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.