7. 10. 2019
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 7. do 13. oktobra 2019)

Minuli torek smo vstopili v mesec oktober – mesec molitve rožnega venca. Vsak dan ga skupaj, pol ure pred večerno mašo, molimo v župnijski cerkvi. Radi pridite, posebej tisti, ki ste tako goreči romarji na razna Marijina mesta – Marijino drevo, Medjugorje – ne pozabite, da je sporočilo teh milostnih krajev, vsakodnevna molitev rožnega venca.

V sredo bo ob 8. uri maša na Pincah in ob 9.30 uri v Domu starejših sveta maša.

V četrtek po večerni maši pričenjamo zopet s srečevanji Biblične skupine. Kot vedno vabimo k Biblični skupini vse odrasle, da razširite in poglobite svoje versko znanje.
Po zadnji raziskavi, ki so jo naredili v Evropi, smo kristjani na zadnjem mestu po razgledanosti o svoji veri.

V soboto imamo od 13. do 18. ure srečanje s prvošolčki in njihovimi starši.

V soboto v Petišovcih ne bo svete maše. Ob 18. uri bo maša v Lendavi za veroučence in družine.

Prihodnjo nedeljo obhajamo OSEMINDVAJSETO NEDELJO MED LETOM.
Ker je trinajsti v mesecu imamo ta dan tudi FATIMSKI SHOD.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri v Gaberju.

Popoldan ob 15. uri bo v župnijski cerkvi FATIMSKI SHOD. Posebej vabljeni vsi člani ROŽ ŽIVEGA ROŽNEGA VENCA. Blagoslovili bomo rožne vence in zamenjali si boste rožnovenske skrivnosti. Vozil bo tudi avtobus. Ob 14. uri bo pričel pobirati vernike v Kotu in nadaljuje pot na Kapco, Gaberje znotraj in zunaj vasi, Gornji in Dolnji Lakoš, Trimlini, Petišovci, Pince, Dolina, Čentiba, Lendava Tuš, Lendava cerkev, Dolga vas in Mostje.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.