17. 2. 2020
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 17. do 23. februarja 2020)

V četrtek bo po večerni maši srečanje BIBLIČNE SKUPINE. Biblična skupina je namenjena vsem tistim, ki bi želeli poglobiti  svoj odnos do Jezusa in se poučiti o osnovah krščanstva.

V soboto bomo od 9. do 12. ure v veroučni učilnici urejali prispevek za ogrevanje skupnih prostorov. Velik dar je biti v cerkvi na toplem in prav tako je velik dar, da so vso zimo veroučenci na toplem v veroučnih prostorih.
V tej hvaležnosti za skupno dobro nekateri darujete dar za sedežnino drugi, ki nimate določenega oziroma izbranega sedeža in se udeležujete sobotne večerne maše, ko smo prav tako na toplem, ste vabljeni k darovanju za stroške kurjave. Ob vpisu k verouku, smo vas starši povabili za podporo pri vdrževanju in ogrevanju veroučnih prostorov. Če v soboto ne morete urediti prispevka za kurjavo lahko to naredite do konec meseca februarja v pisarni župnije.

V soboto popoldan imamo nedeljske maše. Ob 16.30 uri v Petišovcih in ob 18. uri v Lendavi za družine in veroučence.

Prihodnjo nedeljo obhajamo SEDMO NEDELJO MED LETOM.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri. Ob 11. uri maša v Gaberju.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.