24. 6. 2019
Objavljeno v: NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 24. do 30. junija 2019)

V sredo je ob 9.30 uri v Domu starejših sveta maša.

V petek je praznik SRCA JEZUSOVEGA. Vsak petek v mesecu juniju smo imeli tukaj v župnijski cerkvi Vrtnice. Izpostavili smo Najsvetejše, zapeli litanije Srca Jezusovega, molili posvetilno molitev in prosili Gospoda za nove duhovne poklice. Hvala vse, ki ste si vzeli čas za skupno molitev in se radi udeležili te lepe pobožnosti. V petek, na praznik Srca Jezusovega, bo maša samo na Kapci, kjer je malo proščenje. Ob 18. uri bomo imeli Vrtnice nato pa slovesno sveto mašo. Za ta dan je organiziran avtobusni prevoz. Ob 16.30 uri pričenja pobirati vernik v Mostju in nadaljuje pot v Dolgo vas, Lendava pri cerkvi, Lendava pri Tušu, Čentiba, Dolina, Pince, Petišovci, Trimlini, Dolnji in Gornji Lakoš, Gaberje ob glavni cesti in Kapca. Po končani slovesnosti avtobus vernike po isti poti razvozi.

V soboto je praznik apostolov Petra in Pavla. Dopoldan bo ob 9. uri maša v obeh jezikih. Popoldan ob 17. uri maša v Petišovcih in ob 18.30 uri v Gaberju.

Prihodnjo nedeljo obhajamo TRINAJSTO NEDELJO MED LETOM.
Maše v Lendavi: 8., 9. in ob 10. uri.

Za več informacij si oglejte stran Oznanila.