FOTOGALERIJA: Ministranski kviz v Črenšovcih 2017

Fotografije: Duhovna obnova za ministrante in ministranski kviz v Črenšovcih 2017
Datum: 2. december 2017

V soboto, 2. decembra, je v Črensovcih potekala škofijska duhovna obnova za ministrante murskosoboške škofije. Zbrane je ob tej priložnosti nagovoril škof msgr. dr. Peter Štumpf. Ministranti so se najprej srečali v kapeli Fatimske Matere Božje v tamkajšnji župnijski cerkvi pri bogoslužju, kateremu je sledila sveta spoved. V nadaljevanju so se zbrali v dvorani župnijskega doma na škofijskem ministrantskem kvizu, ki so se ga udeležile ministrantske skupine iz župnij Bakovci, Črensovci, Radenci, Križevci pri Ljutomeru, Velika Polana, Beltinci, Cankova, Dobrovnik, Grad, Ljutomer, Murska Sobota in Lendava. Po podelitvi priznanj in zahval so srečanje sklenili z blagoslovom, ki ga je udeležencem podelil gospod škof.

Vir: Škofija Murska Sobota

Med odprtimi slikami se lahko premikate tudi s pomočjo tipk na tipkovnici (leva in desna puščica)