29. 6. 2016 | Posted in ARHIV NOVIC IN DOGODKOV

OBVESTILO: Oratorij v Lendavi 2016

pinokioDragi otroci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo letošnji Oratorij v Lendavi potekal od ponedeljka, 8. avgusta do petka, 12. avgusta 2016.

Prijave se zbirajo v župnišču.

Letošnja tema: Ostržek


Od ponedeljka, 8-ga do petka, 12-tega avgusta v župniji poteka ORATORIJ – druženje otrok. Letošnja tema oratorija je Ostržek.

Starše vabimo, da svojim otrokom v času počitnic omogočijo, da te dneve preživijo v lepem druženju, igri, duhovnosti z našimi animatorji, ki se že vso leto pridno pripravljajo na oratorijske dneve. Prijavnice lahko dobite na spletni strani župnije ali pa v zakristiji.

Če kdo od staršev ne namerava prijaviti otroka zaradi tega, ker zaradi nezaposlenosti ali finančne stiske ne more prispevati prispevka, vabimo, da vseeno otroka prijavite saj so med verniki dobri ljudje, ki pa radi darujejo za izvajanje oratorija in tako lahko omogočimo vsem otrokom željo, da so prisotni na Oratoriju.