18. 1. 2021 | Posted in NOVICE IN DOGODKI

OBVESTILA ZA TEKOČI TEDEN (od 18. do 24. janurja 2021)

Kljub epidemiji župnijsko življenje živi. Verouk poteka na daljavo. Pisarna župnije je odprta vsak torek in petek. Ob petkih ob 18. uri preko Zoom aplikacije molimo večernice. Vsako sobot med 16. in 17. uro lahko obhajaš sveto spoved in prejmeš sveto obhajilo. Vsako nedeljo in praznike preko Zoom aplikacije prenašamo sveto mašo, kjer verniki čudovito sodelujete in oblikujete svete maše. Duhovnika vsak dan darujeva sveto mašo po vaših namenih. Bogu hvala za vse te lepe milosti in tehniko, ki nam omogoča, da smo povezani kot bratje in sestre.


Pred nami je nedelja Božje Besede. Zato v četrtek ob 18. uri vabim preko Zoom aplikacije k BIBLIČNI SKUPNI.


Prihodnjo nedeljo obhajamo nedeljo SVETEGA PISMA.
Ob 10. uri prenos svete maše preko zooma.


Za več informacij si oglejte stran Oznanila.